تحصیل در کالج ها و دانشگاه های کانادارویای تحصیل در کشورهای پیشرفته و با امکانات آموزشی بسیار گسترده، موضوعی است که اکثر دانشجویان جهان با آن رو به رو هستند. کانادا یکی از قوی ترین کشورهای دنیا در زمینه تولید علم، مقصد بسیاری از دانشجویان دنیا برای ادامه تحصیل است. این کشور با اتکا به فناوری های آموزشی مدرن و با کمک جدیدترین و پیشرفته ترین متدهای آموزشی دنیا استاندارد جدیدی از کیفیت تحصیل را ارائه داده که باعث گردیده سالانه هزاران دانشجو از سراسر دنیا جذب دانشگاه ها و کالج های کانادا شوند. مبانی علمی و تئوریک قوی از یک سمت و ارتباط بین دانشگاه و صنعت از طرف دیگر، شرایط یافتن کار پس از تحصیل را برای دانش آموختگان موسسات علمی کانادا بسیار هموار نموده که خود میتواند فاکتور مهمی در بحث انتخاب مسیر ادامه تحصیل باشد.

از طرف دیگر، برنامه های اخذ اقامت دائم پس از تحصیل که هم به صورت استانی و هم به شکل فدرال در حال اجراست، انگیزش کافی برای انتخاب کانادا را در بین محصلین و دانشجو ها فراهم نموده که به نحوی تضمین کننده آینده آنها نیز میباشد.

شرکت i2Canada با پشتوانه تیم های متخصص تحصیلی در شهرهای مختلف کانادا و با تکیه بر تجربه چندین ساله خود همیشه سعی داشته تا بهترین انتخاب ها را برای موکلین خود انجام داده و آنها را تا رسیدن به مقصدی امن همراهی نماید.

لطفا جهت ارزیابی شرایط خود فرم اسسمنت ما را پر کرده و به آیدی @Shahla_i2C و یا به ایمیل شرکت که در قسمت تماس با ما داده شده ارسال بفرمایید.

از مهاجرت تا زندگی در کانادا با
i2Canada

Get in Touch

i2Canada Company

A Richmond Hil,ON Canada

+13658873828

E i2Canada.inc@Gmail.com

 

Search